Pozostałe

Pracownicy z Ukrainy

Off 8
Pracownicy z Ukrainy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Profesjonalna firma rekrutująca pracowników – Amer International
Profesjonalna agencja rekrutująca pracowników, czyli Amer International trudni się rekrutowaniem pracowników z Ukrainy a także ze Wschodu. To faktyczne wspieranie dla wielu firm, dzięki jakiemu można w rodzimych firmach uzupełniać braki zespołach pracowniczych. Pozyskiwani są nie tylko pracownicy fizyczni, ale również z konkretnych specjalizacji. Katowicka agencja zajmuje się obsługą rekrutacji stałej, pracy tymczasowej oraz użyczaniem pracowników z Ukrainy, Białorusi oraz innych krajów wschodnich. Świadczenia Amer International przeznaczone są tak samo dla małych firm, ale też dla dużych zakładów. Na witrynie http://www.amer-work.com/ można zaznajomić się z dokładnymi warunkami współpracowania z określonymi rekruterami. Amer International proponuje kompleksową usługę, bazującą na wypełnieniu wszystkich formalności powiązanych z uzyskaniem zatrudnienia. Wszyscy klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, a także na to, ze zarówno wobec pracowników, jak i pracodawców rekruterzy będą postępować fair.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Organizacja imprez – Kutno

    Organizacja imprez Organizacja imprez nie jest wcale taka trudna. Każdego kiedyś to czeka. Nie musi to być wielkie wydarzenie pokroju imprezy z filmu „Projekt X”, ale chociażby małe przyjęcie urodzinowe dla znajomych, czy rodziny. Zanim zaczniemy zapraszać gości warto sprawdzić stan naszego konta i odpowiednio rozłożyć wydatki. Impreza w domu, restauracji, a może spotkanie w…

  • Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

    Kursy i szkolenia spadochronowe AFF są dla osób, które chcą skakać sami. Szkolenia obejmują część teoretyczną oraz praktyczną. W pierwszej części omawiane są ważne szczegóły, które każdy spadochroniarz powinien wiedzieć. Omawiane są zasady bezpieczeństwa skoku, budowa i zabezpieczenia spadochronu, wszelkie techniki skoku, sterowanie spadochronem, a także lądowanie i sytuacje awaryjne. Wykonywane zostają również ćwiczenia naziemne….

Archiwa