Pizzeria verona Ustroń menu

Podróże po Polsce

1 113
Podróże po Polsce
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

podroze (5)Marzą nam się często egzotyczne podróże i wakacje pod palmami. Ale czy rzeczywiście na urlop zawsze trzeba jechać za granicę? Co ma nam do zaoferowania turystyka w naszym kraju?

Otóż niemało, bo Polska ma szczęśliwe położenie geograficzne, dzięki czemu rozciągamy się od morza do gór, a ponadto możemy cieszyć się też lasami i jeziorami, bo tego też u nas nie brak. W zalezności od naszych osobistych upodobań co do spędzania wolnego czasu, wybierać możemy między tygodniem na bałtyckiej plaży albo tatrzańskimi wędrówkami. Wiele ośrodków turystycznych organizuje także spływy kajakowe lub inne bardziej ekstremalne wyjazdy.

Poza tym turystyka krajowa może być tańsza niż zagraniczne wojaże. Mniej wydamy na weekend w polskich górach niż w Alpach. A Polska jest pod wieloma względami nie mniej atrakcyjna niż popularne destynacje europejskie, też mamy się czym szczycić. Wiele regionów czeka na odkrycie, bo są unikatowe w skali całego kraju. Modna ostatnio staje się kuchnia lokalna oparta na miejscowych tradycjach. Właśnie podróże po Polsce pozwalają nam odkryć bogactwo naszego dziedzictwa kulturowego.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

1 Comment

  1. Bergen, Barcelona, Manchester wtorek, Marzec 22nd, 2016 at 23:26 - 

    Dobry portal i dobre teksty!

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Tanie podróże

    Branża turystyczna coraz bardziej się rozwija, podróże stają się dostępniejsze. Aby zwiedzać świat, wcale nie trzeba mieć fortuny, bo można sobie zorganizować wyjazd na każdą kieszeń. Trzeba tylko znać kilka sposobów, jak zaoszczędzić, bo turystyka to szerokie pole do popisu dla rozrzutnych, ale wcale nie trzeba wydawać ostatniego grosza, aby dobrze się bawić. Łatwo zaoszczędzić,…

  • Wyjazdy integracyjne – Kutno

    Wyjazdy integracyjne i korzyści Organizujący wyjazdy integracyjne w przedsiębiorstwie, oczekuje się na wiele różnych korzyści. Jest to zrozumiałe, ponieważ właśnie za pośrednictwem takich działań, można pozytywnie wpłynąć na swoich pracowników. Jest to możliwe właśnie wtedy, gdy uda się znaleźć neutralne otoczenie i zaproponuje się ciekawą formę spędzenia wolnego czasu. Wówczas pracownicy będą mogli wykazać się…

Archiwa