Pizzeria verona Ustroń menu

Noclegi w górach

Off 115
Noclegi w górach
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Noclegi w gorach (2)Połowa sezonu zimowego za nami, a więc wielkimi krokami zbliża się wiosna. Jest to najczęściej czas wzmożonej aktywności fizycznej, a także okres, w którym rozpoczynamy poszukiwania atrakcyjnych ofert na wakacyjne wyjazdy z rodziną. Jeśli interesują nas noclegi w górach to powinniśmy zrobić rezerwację odpowiednio wcześnie, bowiem coraz więcej osób wybiera góry zamiast morza.
Przede wszystkim, na taką zmianę ma wpływ pogoda. Często okazuję się, że na czas zaplanowanego urlopu przypada okres deszczowo-burzowy, a temperatura oscyluje w granicach 15 stopni. Ciężko wtedy cieszyć się z uroków plażowania, a spacery nadmorskimi promenadami ograniczają się do stania przy straganach i kupowania kolorowych zabawek. Jeśli jednak taka aura spotka nas na górskim szlaku, to wystarczy ubrać nieprzemakalną kurtkę i ciepłe buty i bez problemów spacerować cały dzień. Co więcej, na uczęszczanych ścieżkach znajdują się lokalne restaurację ze świeżym jedzeniem, które będzie idealnym dopełnieniem naszego urlopu.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Loty na Majorke

    Zadzwonił do mnie w piątek rano i powiedział. Masz od dziś urlop. Pakuj się. Nie rozumiałam o co mu chodzi, właśnie ubierałam się do pracy. Nie brałam  przecież urlopu. A Jacek mówił tak chaotycznie że   nie byłam w stanie zrozumieć o co mu chodzi.  Przecież ja muszę iść do pracy, mam projekt, czekają na mnie….

  • Noclegi w Gdańsku

    Noclegi w Gdańsku Jednym z najciekawszych polski miast jest zdecydowanie Gdańsk. Możemy zwiedzić tam wiele niesamowitych zabytków oraz odpocząć na słonecznej plaży. Z pewnością nie zawiedzie nas również jakość jedzenia. Poza standardową w tej części Polski świeżą rybą, możemy spróbować również wielu innych smacznych potraw. Ceny nie są wygórowane, a klimat tego miejsca naprawdę przyjemny….

Archiwa