Pozytyw Ustroń

Loty z Gdańska

Off 100
Loty z Gdańska
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Gdańsk dla podróżnych

Jedną z największych atrakcji turystycznych w Polsce bez wątpienia jest Trójmiasto, a zwłaszcza największe z nadmorskich miast: Gdańsk. Z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny wśród turystów, dzięki czemu ma ogromne możliwości rozwoju. Jest nie tylko doskonałym miejscem do zwiedzania dla osób przyjeżdżających do Polski spoza granic kraju, ale może być też bazą wypadową do dalszych podróży.
Od lat bardzo popularnym pomysłem na spędzenie wakacji jest wyjazd nad Morze Bałtyckie, a przy okazji zwiedzenie okolicznych miast. Jednak nie jest to jedyna możliwość. W Gdańsku funkcjonuje również lotnisko, obsługujące rocznie ponad dwa miliony pasażerów. Port lotniczy oferuje bezpośrednie loty z Gdańska do wielu najpopularniejszych europejskich miast, takich jak Kopenhaga, Londyn czy Oslo. Jest to doskonała propozycja dla mieszkańców Pomorza lub osób zwiedzających Trójmiasto i chcących wybrać się w dalszą podróż.
Miasto jest również bardzo atrakcyjne dla zwiedzających pozostających w kraju. W przypadku kilkudniowego zwiedzania można skorzystać ze zróżnicowanej oferty noclegów, w zależności od naszych preferencji i warunków finansowych. Hotele w Gdańsku są bardzo zróżnicowane pod względem kosztów pobytu, standardu i lokalizacji, co pozwala znaleźć zakwaterowanie idealnie odpowiadające naszym potrzebom.
Gdańsk łączy w sobie tradycję, którą można podziwiać zwiedzając Stare Miasto i inne zabytki, a także nowoczesność, wynikającą z bardzo dynamicznego rozwoju. Zapewni zarówno rozrywkę zwiedzającym, jak i wygodę pasażerom portu lotniczego.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Tanie noclegi – Kutno

    Niskie koszty podróży Marzeniem wielu osób jest podróżowanie po całym świecie, odkrywanie miejsc mało znanych, poznawanie nowych ludzi oraz smakowanie lokalnych potraw. Wielu odkłada to marzenie, obawiając się kosztów takich wyjazdów. Tymczasem okazuje się, że podróże wcale nie muszą być takie drogie. Wystarczy np. z odpowiednim wyprzedzeniem zamówić bilety lotnicze w niskiej cenie, zdecydować się…

  • Podróże po Polsce

    Marzą nam się często egzotyczne podróże i wakacje pod palmami. Ale czy rzeczywiście na urlop zawsze trzeba jechać za granicę? Co ma nam do zaoferowania turystyka w naszym kraju? Otóż niemało, bo Polska ma szczęśliwe położenie geograficzne, dzięki czemu rozciągamy się od morza do gór, a ponadto możemy cieszyć się też lasami i jeziorami, bo…

Archiwa