Pizzeria verona Ustroń menu

Kompostownia ziemia polska

Off 86
Kompostownia ziemia polska
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

kompostownia-ziemia-polska-5Nasze nowoczesne społeczeństwo wytwarza coraz więcej śmieci i odpadów, wśród których dominują odpady komunalne, z ich utylizacją zmaga się, często nieskutecznie, wiele miast.

Na szczęście jest obecnie rozwiązanie tego problemu, gdyż istnieje możliwość przetworzenia takich odpadów w wysokiej jakości nawozy organiczne.
Zajmuje się tym istniejąca od 2008 roku kompostownia ziemia polska, renomowany zakład, specjalizujący się właśnie w tej gałęzi produkcji nawozów. W wyniku wieloletnich badań laboratoryjnych, opracowano w nim unikalną technikę przetwarzania odpadów komunalnych z wykorzystaniem skutecznych mikroorganizmów probiotycznych. W wyniku ich działania powstaje nawóz wysokiej jakości, pełen organicznych składników doskonale wpływających na odżywienie, strukturę i nawodnienie gleby.
Kompostownia ziemia polska jest obecnie zdecydowanym liderem w produkcji na skalę przemysłową cieszących się niesłabnącym powodzeniem nawozów naturalnych powszechnie stosowanych w uprawach roślin w Polsce i za granicą..

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • BRAMA INDII

    BRAMA INDII Brama Indii usytuowana jest w Delhi. Zbudował ją Edwin Lutyens , który w ten sposób chciał uczcić pamięć żołnierzy walczących w I wojnie światowej oraz wojnach z Afganistanem. Sponsorem przedsięwzięcia był książę Wielkiej Brytanii. Nazwiska poległych wyryto na ścianach konstrukcji. Całość ukończono w 1931 roku. W 1971 roku zabytek wzbogacił się o grób…

  • Tanie hotele – Kutno

    Jak przygotować się do noclegu pod namiotem? Gdy szykujemy dla siebie tanie wakacje, musimy w pierwszej kolejności znaleźć odpowiedni rodzaj zakwaterowania, za który nie zapłacimy zbyt wiele. Na szczęście do wyboru mamy w tym przypadku różnorodne opcje, którymi są nie tylko tanie hotele. Możemy przecież przenocować pod namiotem, jeśli tylko dobrze się do tego przygotujemy….

Archiwa