Restauracja verona Ustroń

Kanał Koryncki

Off 58
Kanał Koryncki
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

rp_hobby11.jpgKochasz Grecję? Marzysz o tym, aby to właśnie ona stała się kolejnym celem Twojej podróży? Jeśli tak, to koniecznie odpowiedz sobie na pytanie, czy podczas swojej podróży znajdziesz czas na rejs Kanałem Korynckim. A jeśli do tej pory nie miałeś go w planach, koniecznie swoje plany zmień.

Turystyka w Grecji od lat cieszy się dynamicznym rozwojem. Co roku przyjeżdża tu mnóstwo ludzi i wielu z nich faktycznie decyduje się na rejs Kanałem Korynckim. I robią to nie tylko dlatego, że przyjemnie jest w upalne dni żeglować sobie po wodach i cieszyć oczy ich błękitem. Robią to także dlatego, że oddzielone części Peloponezu i Grecji wyglądają wręcz bajecznie. Płynąc kanałem, ma się wrażenie, jakby było się w sercu wielkich skał. Z jednej strony wznoszą się one niemal ku niebu, z drugiej- tak samo. A woda między nimi jest spokojna, pełna harmonii i ukojenia.

Turystyka dzięki takim miejscom rozwija się coraz bardziej. Bo ludzie do takich właśnie miejsc chcą przyjeżdżać. Zamiast siedzieć w domu, podróżują.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Przemysl spozywczy

    Jest on drugim pod względem wielkości w Danii. W roku 1980 zatrudniał 66,6 tyś. osób. Wysoka wartość jego produktów wynika nie tyle z jakości surowców, ile z nakładu pracy przetwórczej. Przeważająca część produktów, jak mleko i jego pochodne, masło, sery, jaja, mięso i bekony zbywana jest na rynku krajowym lub eksportowana. Produkty rolne (w dużym…

  • Morskie wody

    Morze Północne u zachodnich wybrzeży Jutlandii jest stosunkowo płytkie. Płycizny do 10 m ciągną się wzdłuż wysp oddzielających morze wattów na południowym zachodzie. Na północ od przylądka Blavands Huk głębokości nie przekraczają 30 m. Izo-baty przebiegają prawie równolegle do wybrzeży. Morze wattów cechuje mieszanie się słonych wód Morza Północnego ze słabo zasolonymi wodami przybrzeżnymi. Roczne…

Archiwa