Restauracja verona Ustroń

Hotel w Gdańsku

Off 96
Hotel w Gdańsku
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Wakacje nad morzem

Wakacje są okresem, w którym każdy z nas marzy o udanym i słonecznym urlopie nad pięknym polskim morzem. Największą i niesłabnącą popularnością cieszy się oczywiście trójmiasto, czyli Sopot, Gdynia i Gdańsk. Wynająć w sezonie hotel w Gdańsku jest coraz trudniej. Miasto cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze strony Polaków, ale również zagranicznych gości. Coraz więcej nad polskie morze przyjeżdżają nie tylko Niemcy, ale również Szwedzi, Norwegowie, Finowie, Duńczycy, a nawet Brytyjczycy. Od dwóch lat jest prowadzona bardzo intensywna kampania promująca Bałtyk w Czechach. Dzięki szybkim niemieckim autostradom można bardzo szybko i sprawnie dojechać nad polskie wybrzeże. Nic więc dziwnego, że hotele w Gdańsku co roku przeżywają prawdziwe oblężenie. W okresie wakacyjnym ciężko jest znaleźć chociaż jeden wolny pokój. Dla wielu osób wydaje się, że Polaków nie stać na zapłacenie 400 zł za pokój. Nic bardziej mylnego, w dużych polskich miastach ludzie potrafią zarabiać dobrze i nie zamierzają oszczędzać pieniędzy na urlopie. Przecież udany urlop jest najlepszą gwarancją naszej satysfakcji i naładowanych baterii i motywacji do dalszej ciężkiej pracy przez cały rok, aż do następnego urlopu. Nikt przecież nie chce spędzić tego czasu wolnego siedząc w domu, jeśli posiada odpowiednie możliwości finansowe do wyjazdu. Dlatego, jeśli marzysz o tegorocznych wakacjach nad Bałtykiem i jakimś cudem uda Ci się znaleźć jakikolwiek wolny pokój, nie wahaj się nawet przez chwilę go zarezerwować, bo każda minuta zwłoki może oznaczać zajęcie go przez kogoś innego.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Hotele nad morzem

    Hotele nad morzem to świetna decyzja jeśli nie chcemy przejmować się noclegiem i lubimy mieć prywatność. Warto w takiej sytuacji zadbać już dzisiaj o to, aby zarezerwować taki pokój. Na stronie internetowej jest sporo informacji na temat każdego pokoju hotelowego. Można dopasować cenę dobową do standardu, jaki będzie nam odpowiadał. Rezerwacja z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem to…

  • Gospodarstwo Agroturystyczne Twój Raj w Puszczy Białowieskiej

    Dom Agroturystyczny TWÓJ RAJ ma swe położenie w malowniczej wsi Tarnopol nieopodal Puszczy Białowieskiej jak też i Białowieskiego Parku Narodowego, który jest najstarszy wśród polskich parków narodowych i przylega bezpośrednio do miejscowości Białowieża. Jeszcze bliżej gospodarstwa położony jest Zalew Siemianówka czyli jeden z największych zbiorników wodnych w Polsce biorąc pod uwagę jeziora i zbiorniki sztuczne….

Archiwa