Pozytyw Ustroń

Gospodarstwo Agroturystyczne Twój Raj w Puszczy Białowieskiej

Off 116
Gospodarstwo Agroturystyczne Twój Raj w Puszczy Białowieskiej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dom Agroturystyczny TWÓJ RAJ ma swe położenie w malowniczej wsi Tarnopol nieopodal Puszczy Białowieskiej jak też i Białowieskiego Parku Narodowego, który jest najstarszy wśród polskich parków narodowych i przylega bezpośrednio do miejscowości Białowieża. Jeszcze bliżej gospodarstwa położony jest Zalew Siemianówka czyli jeden z największych zbiorników wodnych w Polsce biorąc pod uwagę jeziora i zbiorniki sztuczne.

W odległości 1500 m od Zalewu mieści się nasz drewniany, nowo wybudowany dom w którym możemy pomieścić do 21 gości. Przy domku na naszej dużej ogrodzonej działce znajduje się bezpłatny parking. Dom jest komfortowo wyposażony oraz wykończony w starym stylu. Znajduje się w nim duży apartament o powierzchni 90 mkw oraz oddzielne pokoje z łazienkami.

W naszej ofercie oprócz noclegów w wygodnych pokojach proponujemy również szereg atrakcji, które na pewno w znacznym stopniu mogą Wam umilić pobyt w naszym gospodarstwie. Jest to przede wszystkim zarybiony staw wodny jak i łódka którą można pływać po Zalewie Siemianówka. Posiadamy również: rowery, quada dwuosobowego, saunę, miejsca ogniskowe do grillowania, huśtawki ogrodowe, piaskownicę dla dzieci. Mieszkańcy apartamentu mogą również skorzystać ze stołu bilardowego. Ponadto chętnym skosztowania miejscowej kuchni proponujemy posiłki z kuchni regionalnej.

Atmosfera naszej kwatery jest niepowtarzalna i sprawia, że ten kto choć raz zatrzymał się u nas często powraca ponownie czego Życzymy wszystkim naszym byłym i przyszłym Turystom.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Loty do Madrytu

    Biorąc pod uwagę fakt, że komunikacja między krajami rozwinięta jest na wysokim poziomie, nie ma w zasadzie miejsca na ziemi, do którego nie dałoby się dotrzeć. Biorąc pod uwagę kraje europejskie, sytuacja staje się jeszcze prostsza. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się loty do Madrytu. Hiszpania to kierunek wybierany przez wielu turystów. Nic w tym…

  • Atrakcje turystyczne Warszawy

    Wybierając się na wycieczkę do Warszawy z całą pewnością wielu z nas nie przypuszcza nawet jak wiele to miasto jest w stanie nam zaoferować. Nie ma znaczenia to na jak długo wybieramy się do stolicy czy będzie to jedynie weekendowy wyjazd czy też dłuższy pobyt. Przebywając w stolicy na pewno niejednokrotnie przykują naszą uwagę licznie…

Archiwa