Karczma na równicy

Zawód turysta

Off 38
Zawód turysta
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (26)Czy można żyć z turystyki? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie każdy kto chciałby połączyć swoją pasję podróżowanie z zarabianiem pieniędzy. Możliwości aby połączyć te dwie sfery jest co najmniej kilka. Można założyć swój sklep z asortymentem survivalowym. Takich specjalistycznych sklepów nie jest dużo, więc istnieje duża szansa na sukces finansowy i wpasowanie się w pewną niszę. Wiedza praktyczna ze stosowania ekwipunku, z pewnością przyda się w pracy z klientem, w której będziemy mogli spełniać się w roli zawodowego doradcy. Ciekawą opcją, żeby turystyka stała się oprócz pasji również naszym zawodem może być wyrobienie licencji przewodnika. Przewodnik na co dzień oprowadza grupy po ciekawych zakątkach kraju, czy świata. Oprócz dużej wiedzy, znajomości języków, oczytania i elokwencji, w tej pracy przyda się również z pewnością dobra kondycja fizyczna. Inną drogą może być pisania książek ze zrealizowanych wypraw, nagrywanie filmów, prowadzenie reportaży z ciekawych miejsc. Jest zatem kilka możliwości, aby połączyć swoje hobby z pracą.

——————————
źródło: zagrywajmy.pl/

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Blog nauka zabawa

    Dzieciaki mają różne zainteresowania i upodobania – jedne kochają różowe kucyki Pony i laki Barbie w kolorowych ubrankach, inne zajmują się zabawą w rycerzy, nindże albo fascynują się przyrodą i żabami czy pająkami. Łączy je jedno – wszystkie czasem domagają się od rodziców wspólnej zabawy i aktywności. Wszystkie lubią spędzać wspólnie czas na interesujących zajęciach….

  • Biuro podróży Rzeszów

    Każdy, kto co roku w lecie, jeździ na zagraniczne wakacje, wie, że najlepiej rezerwować pobyt w danym miejscu już w zimie. Mamy wówczas pewność, że znajdziemy fajną wycieczkę w niezwykle atrakcyjnej cenie. Podobnie jest z ofertami last minute. Tyle że nie mogą z nich skorzystać osoby, które mają stały etat i muszą załatwić sobie urlop…

Archiwa