Pizzeria verona Ustroń menu

Noclegi w górach

Off 114
Noclegi w górach
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Noclegi w gorach (2)Połowa sezonu zimowego za nami, a więc wielkimi krokami zbliża się wiosna. Jest to najczęściej czas wzmożonej aktywności fizycznej, a także okres, w którym rozpoczynamy poszukiwania atrakcyjnych ofert na wakacyjne wyjazdy z rodziną. Jeśli interesują nas noclegi w górach to powinniśmy zrobić rezerwację odpowiednio wcześnie, bowiem coraz więcej osób wybiera góry zamiast morza.
Przede wszystkim, na taką zmianę ma wpływ pogoda. Często okazuję się, że na czas zaplanowanego urlopu przypada okres deszczowo-burzowy, a temperatura oscyluje w granicach 15 stopni. Ciężko wtedy cieszyć się z uroków plażowania, a spacery nadmorskimi promenadami ograniczają się do stania przy straganach i kupowania kolorowych zabawek. Jeśli jednak taka aura spotka nas na górskim szlaku, to wystarczy ubrać nieprzemakalną kurtkę i ciepłe buty i bez problemów spacerować cały dzień. Co więcej, na uczęszczanych ścieżkach znajdują się lokalne restaurację ze świeżym jedzeniem, które będzie idealnym dopełnieniem naszego urlopu.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Tanie hotele – Kutno

    Jak przygotować się do noclegu pod namiotem? Gdy szykujemy dla siebie tanie wakacje, musimy w pierwszej kolejności znaleźć odpowiedni rodzaj zakwaterowania, za który nie zapłacimy zbyt wiele. Na szczęście do wyboru mamy w tym przypadku różnorodne opcje, którymi są nie tylko tanie hotele. Możemy przecież przenocować pod namiotem, jeśli tylko dobrze się do tego przygotujemy….

  • Powstanie Luisa Riela

    Wydarzenia związane z powstaniem Louisa Riela w Saskatchewan w 1869 i 1885 r. spotęgowały narodowe konflikty francusko-angielskie, których pragnęli uniknąć obaj antagoniści polityczni: liberał Wilfrid Laurier oraz konserwatysta John A. Macdonald. Przywódca powstania francuskich metysów nad Czerwoną Rzeką stał się już w 1869 r. swego rodzaju bohaterem w opinii wielu przeciwników unii oraz wśród separatystów…

Archiwa