Pozostałe

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli aranżacja garderoby

Off 6
Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli aranżacja garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba wcale nie musi być ogromnym pomieszczeniem, by trzymać w niej wszystkie stroje oraz utrzymać w nich porządek. Sprawdzi się ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pomieszczeniu. W takiej sytuacji świetnie nadadzą się drzwi przesuwne, aby odseparować garderobę od pokoju.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Urządzenie garderoby zależne jest przede wszystkim od tego, co zamierzamy tam trzymać. Zależnie od rodzaju posiadanych rzeczy, musimy podjąć decyzję, czy w swoich meblach musi być więcej drążków z wieszakami, szuflad czy może regałów. Pod uwagę należy wziąć też ewentualne niezbędne miejsce na różne urządzenia, jak np. deska do prasowania bądź żelazko.

W sytuacji, gdy garderoba będzie zajmować niewiele miejsca, dobrym wyborem jest nabycie szafy na wymiar. W ten sposób zwiększymy dostępną przestrzeń na rzeczy i różne dodatki. Rewelacyjnym pomysłem okażą się meble na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która znana jest z ładownych szaf ubraniowych. Świetną decyzją jest także pakowna szafa narożna, która zwiększy ilość niezbędnej przestrzeni do przechowywania swoich rzeczy.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Świetnym wyborem na powiększenie powierzchni użytkowej garderoby będzie zamontowanie w niej drzwi przesuwnych, nawet gdy będzie to osobne pomieszczenie. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest niezbędna do uchylenia zwykłych drzwi. Możemy wybrać gotowe rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar oferowane np. poprzez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Odpowiednio dobrane meble to nie wszystko. Należy zadbać też o właściwe oświetlenie garderoby. Bardzo ważne jest, aby światło dotarło do wszelkich zakamarków pokoju. W związku z tym, gdy nasza garderoba to niemałe pomieszczenie, powinniśmy zatroszczyć się, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Warto rozważyć nabycie LED-ów. Zużywają one niewiele energii oraz można zamontować je w najróżniejszych miejscach, gdyż mają one przeróżne formy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie może brakować również właściwego lustra. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pokój, ale również umożliwi nieograniczone oglądanie się w trakcie wybierania stroju. Jeśli nasza garderoba jest niewielka, warto wybrać lustro wiszące. Dobrym wyborem będzie także wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczono lustro.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • ZŁOTY PAWILON

    ZŁOTY PAWILON Kinkaku-ji w Kioto znany jest lepiej pod nazwą Złoty Pawilon. Atrakcyjność tego miejsca polega przede wszystkim na pięknie otaczającej go natury. Wokół Złotego Pawilonu rosną piękne drzewa iglaste. Nie brakuje też urokliwych małych stawów. Niegdyś mieszkał tu sam szogun Yoshimitsu, który na pierwszym piętrze pisał uduchowioną poezję, a na ostatnie piętro udawał się…

  • Lekarstwa

    Jeśli podróżujemy tanimi liniami lotniczymi i zależy nam na tym, aby móc podróżować jedynie z bagażem podręcznym,możemy wziąć wszystko do plecaka, jednak należy pamiętać o tym,  że musimy niektóre przedmioty jednak wyrzucić przed wylotem. Nie możemy na pokład wnieść niektórych specyfików chemicznych, nalezą do nich niestety także lekarstwa, chyba że mamy na nie jakieś recepty,…

Archiwa