Pozytyw Ustroń

Loty z Gdańska

Off 96
Loty z Gdańska
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Gdańsk dla podróżnych

Jedną z największych atrakcji turystycznych w Polsce bez wątpienia jest Trójmiasto, a zwłaszcza największe z nadmorskich miast: Gdańsk. Z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny wśród turystów, dzięki czemu ma ogromne możliwości rozwoju. Jest nie tylko doskonałym miejscem do zwiedzania dla osób przyjeżdżających do Polski spoza granic kraju, ale może być też bazą wypadową do dalszych podróży.
Od lat bardzo popularnym pomysłem na spędzenie wakacji jest wyjazd nad Morze Bałtyckie, a przy okazji zwiedzenie okolicznych miast. Jednak nie jest to jedyna możliwość. W Gdańsku funkcjonuje również lotnisko, obsługujące rocznie ponad dwa miliony pasażerów. Port lotniczy oferuje bezpośrednie loty z Gdańska do wielu najpopularniejszych europejskich miast, takich jak Kopenhaga, Londyn czy Oslo. Jest to doskonała propozycja dla mieszkańców Pomorza lub osób zwiedzających Trójmiasto i chcących wybrać się w dalszą podróż.
Miasto jest również bardzo atrakcyjne dla zwiedzających pozostających w kraju. W przypadku kilkudniowego zwiedzania można skorzystać ze zróżnicowanej oferty noclegów, w zależności od naszych preferencji i warunków finansowych. Hotele w Gdańsku są bardzo zróżnicowane pod względem kosztów pobytu, standardu i lokalizacji, co pozwala znaleźć zakwaterowanie idealnie odpowiadające naszym potrzebom.
Gdańsk łączy w sobie tradycję, którą można podziwiać zwiedzając Stare Miasto i inne zabytki, a także nowoczesność, wynikającą z bardzo dynamicznego rozwoju. Zapewni zarówno rozrywkę zwiedzającym, jak i wygodę pasażerom portu lotniczego.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Hotel Toruń

    Toruń słynie z pierników, oraz z Mikołaja Kopernika, który ruszył ziemie, a wstrzymał słońce, jak powiada historia. Jest to przepiękne, po części zabytkowe miasto z wieloma atrakcjami. Nasze pierwsze kroki postawić winniśmy w starym mieście. Jest to zabytkowe centrum miasta, gdzie zobaczyć możemy odrestaurowane, piękne kamienice, rzeźby, czy też po prostu możemy rozerwać się tam…

  • Rozruchy 1885

    Rozruchy z 1885 r. miały wiele wspólnego z wcześniejszym powstaniem nad Czerwoną Rzeką, o którym była już wyżej mowa. Wielu metysów francuskich przeniosło się wówczas na północ nad rzekę Saskatchewan w związku z kolonizacją tej części Manitoby. Powstanie z 1885 r. było protestem tubylców i metysów przeciwko posuwającej się ekspansji cywilizacji białego człowieka, która zagrażała…

Archiwa