Restauracja verona Ustroń

Lekarstwa

Off 89
Lekarstwa
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

podroze (7)Jeśli podróżujemy tanimi liniami lotniczymi i zależy nam na tym, aby móc podróżować jedynie z bagażem podręcznym,możemy wziąć wszystko do plecaka, jednak należy pamiętać o tym,  że musimy niektóre przedmioty jednak wyrzucić przed wylotem. Nie możemy na pokład wnieść niektórych specyfików chemicznych, nalezą do nich niestety także lekarstwa, chyba że mamy na nie jakieś recepty, zalecenia lekarskie, jednak i z tym jest coraz trudniej. Podobnie możemy wnieść na pokład samolotu wszystko to, co kupiliśmy w sklepach wolnocłowych. Musimy mieć jednak na to wszystko paragon, który stwierdza, że nabyliśmy te rzeczy tego samego dnia, w którym odbywa się odlot. Wszystko musi być też opieczętowane i spakowane do jednorazowej torebki foliowej. Można wnieść na pokład kanapki, owoce, warzywa, ale nie można wnieść wody pitnej ani innego napoju. Jeśli kopiliśmy sobie jakieś perfumy czy alkohol w sklepie bezcłowym na terenie lotniska, a opakowanie tych rzeczy ma więcej niż sto mililitrów, możemy to wnieść, le jeśli jest opieczętowane i podobnie spakowane do torebki foliowej na struny. Nie warto jest jednak zaśmiecać naszego podręcznego bagażu kanapkami, jeśli mamy ograniczenia wagowe w bagażu i jest ot jedyny pakunek, który ze sobą zabieramy. Zadbajmy o to więc, aby zabrać to co najbardziej niezbędne, jedzenie dostaniemy na pokładzie samolotu.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Noclegi

    Podczas podróży autostopowych można niekiedy znaleźć się w najdziwniejszym miejscu na nocleg akurat w momencie, kiedy nadchodzi nieuchronny moment spania,czyli kiedy nie dajemy już rady dłużej iść i szukać jakiegoś wolnego miejsca bezpiecznego. Wtedy zdarza się, że typowi autostopowicze rozbijają się na rondzie,pod mostem, nad jeziorem,w krzakach, na stacjach benzynowych, czy też po prostu na…

  • Tanie hotele – Kutno

    Jak przygotować się do noclegu pod namiotem? Gdy szykujemy dla siebie tanie wakacje, musimy w pierwszej kolejności znaleźć odpowiedni rodzaj zakwaterowania, za który nie zapłacimy zbyt wiele. Na szczęście do wyboru mamy w tym przypadku różnorodne opcje, którymi są nie tylko tanie hotele. Możemy przecież przenocować pod namiotem, jeśli tylko dobrze się do tego przygotujemy….

Archiwa