Pizzeria verona Ustroń menu

Kompostownia ziemia polska

Off 86
Kompostownia ziemia polska
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

kompostownia-ziemia-polska-5Nasze nowoczesne społeczeństwo wytwarza coraz więcej śmieci i odpadów, wśród których dominują odpady komunalne, z ich utylizacją zmaga się, często nieskutecznie, wiele miast.

Na szczęście jest obecnie rozwiązanie tego problemu, gdyż istnieje możliwość przetworzenia takich odpadów w wysokiej jakości nawozy organiczne.
Zajmuje się tym istniejąca od 2008 roku kompostownia ziemia polska, renomowany zakład, specjalizujący się właśnie w tej gałęzi produkcji nawozów. W wyniku wieloletnich badań laboratoryjnych, opracowano w nim unikalną technikę przetwarzania odpadów komunalnych z wykorzystaniem skutecznych mikroorganizmów probiotycznych. W wyniku ich działania powstaje nawóz wysokiej jakości, pełen organicznych składników doskonale wpływających na odżywienie, strukturę i nawodnienie gleby.
Kompostownia ziemia polska jest obecnie zdecydowanym liderem w produkcji na skalę przemysłową cieszących się niesłabnącym powodzeniem nawozów naturalnych powszechnie stosowanych w uprawach roślin w Polsce i za granicą..

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Spa hotel Mazury

    Mazury nazywane krainą tysiąca jezior (w rzeczywistości jest ich więcej) rokrocznie przyciągają rzesze turystów spragnionych spokoju, wody, przyrody, specyficznej przyjaznej atmosfery i wielu innych atrybutów, którymi Mazury nadal mogą się poszczycić. Nie jest to już tylko region dla obieżyświatów z namiotem i plecakiem pełnym konserw. Mazury otworzyły się na zamożniejszą klientelę, która nie musi już…

  • Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

    Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem to świetny pomysł na spędzenie wakacji. Zanieczyszczenie środowiska sprawia, że zalety wynikające z pobytu nad morzem, stają się nieocenione. Morski klimat, jod i świeże powietrze przynoszą ogromne wytchnienie dla organizmu zarówno dziecka, jak i dorosłych. Pobyt w miejscu, gdzie powietrze jest świeże, to sposób na poprawienie sobie zdrowia. Ale…

Archiwa