Pozytyw Ustroń

Gospodarstwo Agroturystyczne Twój Raj w Puszczy Białowieskiej

Off 105
Gospodarstwo Agroturystyczne Twój Raj w Puszczy Białowieskiej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dom Agroturystyczny TWÓJ RAJ ma swe położenie w malowniczej wsi Tarnopol nieopodal Puszczy Białowieskiej jak też i Białowieskiego Parku Narodowego, który jest najstarszy wśród polskich parków narodowych i przylega bezpośrednio do miejscowości Białowieża. Jeszcze bliżej gospodarstwa położony jest Zalew Siemianówka czyli jeden z największych zbiorników wodnych w Polsce biorąc pod uwagę jeziora i zbiorniki sztuczne.

W odległości 1500 m od Zalewu mieści się nasz drewniany, nowo wybudowany dom w którym możemy pomieścić do 21 gości. Przy domku na naszej dużej ogrodzonej działce znajduje się bezpłatny parking. Dom jest komfortowo wyposażony oraz wykończony w starym stylu. Znajduje się w nim duży apartament o powierzchni 90 mkw oraz oddzielne pokoje z łazienkami.

W naszej ofercie oprócz noclegów w wygodnych pokojach proponujemy również szereg atrakcji, które na pewno w znacznym stopniu mogą Wam umilić pobyt w naszym gospodarstwie. Jest to przede wszystkim zarybiony staw wodny jak i łódka którą można pływać po Zalewie Siemianówka. Posiadamy również: rowery, quada dwuosobowego, saunę, miejsca ogniskowe do grillowania, huśtawki ogrodowe, piaskownicę dla dzieci. Mieszkańcy apartamentu mogą również skorzystać ze stołu bilardowego. Ponadto chętnym skosztowania miejscowej kuchni proponujemy posiłki z kuchni regionalnej.

Atmosfera naszej kwatery jest niepowtarzalna i sprawia, że ten kto choć raz zatrzymał się u nas często powraca ponownie czego Życzymy wszystkim naszym byłym i przyszłym Turystom.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Turystyka europejska

    Liczne promocje oraz tanie bilety sprawiły, że turystyka staje się dostępna dla wszystkich. Teraz lot na weekend do Paryża nie jest niczym nadzwyczajnym. Wystarczy skorzystać z usług tanich przewoźników lotniczych lub autokarowych i odpowiednio wcześnie zarezerwować nocleg. Stolice europejskie oferują wiele darmowych atrakcji. Warto skorzystać ze specjalnych przewodników lub stron internetowych, które polecają bezpłatne wydarzenia…

  • Loty na Majorke

    Zadzwonił do mnie w piątek rano i powiedział. Masz od dziś urlop. Pakuj się. Nie rozumiałam o co mu chodzi, właśnie ubierałam się do pracy. Nie brałam  przecież urlopu. A Jacek mówił tak chaotycznie że   nie byłam w stanie zrozumieć o co mu chodzi.  Przecież ja muszę iść do pracy, mam projekt, czekają na mnie….

Archiwa