Ustroń równica karczma

Dubaj wakacje

Off 49
Dubaj wakacje
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

dubaj-wakacje-5Uwielbiasz ciepło, chciałbyś nieco poopalać się w luksusie. Boisz się jednak wyjazdu do niepewnych teraz krajów jak Egipt, Turcja czy Tunezja? Klimat południowej Europy nie do końca ci odpowiada i chciałbyś zwiedzić nieco egzotycznego świata. Odpowiednim kierunkiem jest zatem Dubaj wakacje w tym mieście to niezapomniane przeżycie. Można zobaczyć najwyższe budynki na świecie, największą sztuczną wyspę a wieczorami odpocząć na gorącym piasku.

Co istotne na wakacje do Dubaju najlepiej wybrać się jesienią lub zimą, gdyż ciało mieszkańca Europy bardzo źle znosi letnie upały sięgające w tym mieście nawet do sześćdziesięciu stopni. Jesienią temperatura staje się przyjemna – około 30 stopni i pozwala na swobodne wylegiwanie się na plaży. W ramach bardziej aktywnego spędzenia wolnego czasu zawsze można zdecydować się na mały rajd po pustyni, albo quadami, albo samochodami terenowymi. Rajdy odbywają się niedaleko od miasta i są bardzo istotną atrakcją turystyczną dla przyjezdnych do tego ogromnego miasta.

Pozostałe artykuły o turystyce oraz rekreacji:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Gdańsku oraz okolicach znajduje się dużo ciekawych atrakcji turystycznych?

View Results

Loading ... Loading ...

To 3 komentarzy:

Kategorie

Turystyka:

  • Loty na Majorke

    Zadzwonił do mnie w piątek rano i powiedział. Masz od dziś urlop. Pakuj się. Nie rozumiałam o co mu chodzi, właśnie ubierałam się do pracy. Nie brałam  przecież urlopu. A Jacek mówił tak chaotycznie że   nie byłam w stanie zrozumieć o co mu chodzi.  Przecież ja muszę iść do pracy, mam projekt, czekają na mnie….

  • Restauracje i hotele na wesele – Kutno

    Ciekawe rozwiązania Restauracje i hotele na wesele to nie tylko miejsce, gdzie można zebrać zaproszonych gości weselnych czy też zaoferować im coś do jedzenia i miejsce do tańczenia. Restauracje i hotele na wesele to również możliwość przespania się po nocnej imprezie oraz szereg innych niesamowitych atrakcji. Obecne oferty, którymi kuszą restauracje i hotele na wesele,…

Archiwa